Firma Dekoratex vznikla už v roku 1994 so sídlom v Opařanoch. Zaoberáme sa veľkoobchodnou aj maloobchodnou činnosťou v mnohých textilných odboroch. Ponúkame všetok bytový textil a doplnky, ktoré vytvárajú dokonalú a útulnú atmosféru vášho domova. Taktiež myslíme na tie najmenšie, preto v našej ponuke nájdete aj detský a dojčenský sortiment.

Spolupracujeme s českými i zahraničnými firmami, ktoré sú absolútnou špičkou v odbore a vďaka tomu ponúkame to najlepšie aj našim zákazníkom. Šíri dezénov a bohatou paletou farieb uspokojíme aj tých najnáročnejších klientov. Sledujeme najnovšie trendy popredných svetových návrhárov a prinášame moderné aj tradičné vzory v farebnostiach, ktoré by Vás inšpirovali a pomohli splniť Vaše predstavy o vkusne útulnom domovu.

Naša kolekcia bytového textilu má viac ako 200 dezénov dekoračných látok, obliečky, prestieradiel, uterákov, prikrývok, obrusov atď. Na E-shope nájdete našu najnovšiu kolekciu. 

Našou snahou je pristupovať ku každému zákazníkovi individuálne a uspokojiť jeho požiadavky na čo najvyššej úrovni. Preto si zakladáme ako na kvalite tovaru tak na všetkých ponúkaných službách .

Tešíme sa na spoluprácu.

Kolektív firmy DEKORATEX


Na nás se můžete spolehnout

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo pri objednávke nad 40 eur vč. DPH

Dlhoročné tradície

Dlhoročné tradície

Sme tu pre Vás už od roku 1994

Overené zákazníkmi

Overené zákazníkmi

98% zákazníkov nás odporúča ďalej