Firma Dekoratex vznikla už v roku 1994 so sídlom v Opařanoch. Zaoberáme sa veľkoobchodnou aj maloobchodnou činnosťou v mnohých textilných odboroch. Ponúkame všetok bytový textil a doplnky, ktoré vytvárajú dokonalú a útulnú atmosféru vášho domova. Taktiež myslíme na tie najmenšie, preto v našej ponuke nájdete aj detský a dojčenský sortiment.

Spolupracujeme s českými i zahraničnými firmami, ktoré sú absolútnou špičkou v odbore a vďaka tomu ponúkame to najlepšie aj našim zákazníkom. Šíri dezénov a bohatou paletou farieb uspokojíme aj tých najnáročnejších klientov. Sledujeme najnovšie trendy popredných svetových návrhárov a prinášame moderné aj tradičné vzory v farebnostiach, ktoré by Vás inšpirovali a pomohli splniť Vaše predstavy o vkusne útulnom domovu.

Naša kolekcia bytového textilu má viac ako 200 dezénov dekoračných látok, obliečky, prestieradiel, uterákov, prikrývok, obrusov atď. Na E-shope nájdete našu najnovšiu kolekciu. 

Našou snahou je pristupovať ku každému zákazníkovi individuálne a uspokojiť jeho požiadavky na čo najvyššej úrovni. Preto si zakladáme ako na kvalite tovaru tak na všetkých ponúkaných službách .

Tešíme sa na spoluprácu.

Kolektív firmy DEKORATEX
Na nás se můžete spolehnout

Dlhoročné tradície

Dlhoročné tradície

Sme tu pre Vás už od roku 1994